KRS 0000097123
Articles In English Fundacja WHD na FaceBookuFundacja WHD na YouTubeInstagramissuu.com
Zadzwoń do psychologa: 509 797 324

Ten dzień to nie tylko okazja do upamiętnienia dzieci, które się nie narodziły, ale także do zwrócenia uwagi na żałobę, jaką po utracie dziecka przeżywają rodzice. 

Czytaj dalej...

Zajęcia najbliższej edycji Szkoły rozpoczną się 06.06.2022 r. i będą  się odbywać w trybie hybrydowym, tj. na Agatowej 1 w Warszawie oraz online (łączymy się przez zoom, bardzo ważne dla nas jest aby mieli Państwo włączone kamerki w urządzeniach, z których będą się Państwo łączyć), w cyklu pięciu 3-godzinnych spotkań (od 16.00 do 19.00).

Czytaj dalej...

Zajęcia rozpoczną się 04.04.2022. r. Będą  się odbywać w trybie hybrydowym, tj. na Agatowej 1 w Warszawie oraz online (łączymy się przez zoom, bardzo ważne dla nas jest aby mieli Państwo włączone kamerki w urządzeniach, z których będą się Państwo łączyć), w cyklu pięciu 3-godzinnych spotkań (od 16.00 do 19.00).

Czytaj dalej...

Zajęcia rozpoczną się 16.02.2022. r. Będą  się odbywać w trybie hybrydowym, tj. na Agatowej 1 w Warszawie oraz online (łączymy się przez zoom, bardzo ważne dla nas jest aby mieli Państwo włączone kamerki w urządzeniach, z których będą się Państwo łączyć), w cyklu pięciu 3-godzinnych spotkań (od 16.00 do 19.00).

Czytaj dalej...

Przedświąteczne spotkanie grupy wsparcia dla rodziców w żałobie po wczesnej stracie dziecka.

Czytaj dalej...

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną w Polsce od 22 listopada  2021 r. w Poradni USG Agatowa będą obowiązywały nowe zasady dotyczące udziału w badaniu osób towarzyszących.

Czytaj dalej...

Zmieniły się terminy spotkań Grupy Wsparcia prowadzonej przez Dominikę Maksiewicz

Czytaj dalej...

W ten jeden dzień w roku spotykamy się wszyscy razem – zespół hospicjum i rodziny zmarłych dzieci, by wspólnie dać wyraz pamięci o „naszych aniołkach”.

Czytaj dalej...

Weekend, 8-10 października, Grupa Wsparcia w Żałobie Warszawskiego Hospicjum Perinatalnego spędziła w Kazimierzu Dolnym.

Czytaj dalej...
mgr Jolanta Muszyńska, położna

Zajęcia rozpoczną się 04.10.2021 r. o 17.00. Odbywać się będą  w trybie hybrydowym, tj. stacjonarnie, w Centrum Naukowo-Szkoleniowym im. T. Dąbrowskiego (Agatowa 1 w Warszawie) i online (łączymy się przez Zoom), w cyklu pięciu  3-godzinnych spotkań (od 17.00 do 20.00). 

Czytaj dalej...

Zapraszamy do obejrzenia reportażu tv z udziałem rodziców i pracowników Fundacji WHD.
 

Czytaj dalej...

Zajęcia rozpoczną się 19.07.2021 r. o 17.00. Odbywać się będą  w trybie hybrydowym, tj. stacjonarnie, w Centrum Naukowo-Szkoleniowym im. T. Dąbrowskiego (Agatowa 1 w Warszawie) i online (łączymy się przez Zoom), w cyklu pięciu  3-godzinnych spotkań (od 17.00 do 20.00). 

Czytaj dalej...

Hospicjum perinatalne nie może istnieć bez psychologów. To oni od pierwszych chwil niepomyślnej diagnozy otaczają rodziców nienarodzonego dziecka opieką i towarzyszą im przez okres całej ciąży, a także po jej zakończeniu.

Czytaj dalej...

 „doświadczenie choroby sprawia, że odczuwamy naszą bezradność, a jednocześnie wrodzoną potrzebę drugiego człowieka. (…)"

Czytaj dalej...

W dniach 17.02-1.03.2021 r. odbędą się zajęcia Szkoły Rodzicielstwa przeznaczone dla rodziców, u których nienarodzonych dzieci zdiagnozowano wady serca.

Czytaj dalej...
prof. Jonanna Szymkiewicz-Dangel

O tym jak działają hospicja perinatalne opowiadały prof. Joanna Szymkiewicz- Dangel (założycielką Hospicjum Perinatalnego Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci) oraz psycholog mgr Agnieszka Chmiel- Baranowska.

Czytaj dalej...
Dr Urszula Tataj-Puzyna (Szkoła Rodzicielstwa, wrzesień 2020)

Chętnych prosimy o kontakt telefoniczny z psychologiem Warszawskiego Hospicjum Perinatalnego, Agnieszką Chmiel–Baranowską (515 242 207), do 9 stycznia 2021 r.

Czytaj dalej...
Paulina Kowacka,  psycholog Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci

W ubiegłym tygodniu odbyło się  kolejne spotkanie grupy wsparcia dla rodziców w żałobie po wczesnej stracie dziecka. Z pomocą przyszła nam technologia. 

Czytaj dalej...

Dotarła do nas niezwykle miła wiadomość. Jedna z podopiecznych Warszawskiego Hospicjum Perinatalnego przysłała naszej psycholog, Agnieszce Chmiel-Baranowskiej, sms z informacją, że właśnie przyszedł na świat jej zdrowy synek – 10 punktów w skali Apgar!

Czytaj dalej...

Ze względu na epidemię COVID-19 po raz pierwszy została przeprowadzana w formie e-learningu.

Czytaj dalej...