KRS 0000097123
Articles In English Fundacja WHD na FaceBookuFundacja WHD na YouTubeInstagramissuu.com
Zadzwoń do psychologa: 509 797 324

Zajęcia najbliższej edycji Szkoły rozpoczną się 06.06.2022 r. i będą  się odbywać w trybie hybrydowym, tj. na Agatowej 1 w Warszawie oraz online (łączymy się przez zoom, bardzo ważne dla nas jest aby mieli Państwo włączone kamerki w urządzeniach, z których będą się Państwo łączyć), w cyklu pięciu 3-godzinnych spotkań (od 16.00 do 19.00).

Czytaj dalej...

Zajęcia rozpoczną się 04.04.2022. r. Będą  się odbywać w trybie hybrydowym, tj. na Agatowej 1 w Warszawie oraz online (łączymy się przez zoom, bardzo ważne dla nas jest aby mieli Państwo włączone kamerki w urządzeniach, z których będą się Państwo łączyć), w cyklu pięciu 3-godzinnych spotkań (od 16.00 do 19.00).

Czytaj dalej...

Zajęcia rozpoczną się 16.02.2022. r. Będą  się odbywać w trybie hybrydowym, tj. na Agatowej 1 w Warszawie oraz online (łączymy się przez zoom, bardzo ważne dla nas jest aby mieli Państwo włączone kamerki w urządzeniach, z których będą się Państwo łączyć), w cyklu pięciu 3-godzinnych spotkań (od 16.00 do 19.00).

Czytaj dalej...

Przedświąteczne spotkanie grupy wsparcia dla rodziców w żałobie po wczesnej stracie dziecka.

Czytaj dalej...

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną w Polsce od 22 listopada  2021 r. w Poradni USG Agatowa będą obowiązywały nowe zasady dotyczące udziału w badaniu osób towarzyszących.

Czytaj dalej...

Zmieniły się terminy spotkań Grupy Wsparcia prowadzonej przez Dominikę Maksiewicz

Czytaj dalej...

W ten jeden dzień w roku spotykamy się wszyscy razem – zespół hospicjum i rodziny zmarłych dzieci, by wspólnie dać wyraz pamięci o „naszych aniołkach”.

Czytaj dalej...

Weekend, 8-10 października, Grupa Wsparcia w Żałobie Warszawskiego Hospicjum Perinatalnego spędziła w Kazimierzu Dolnym.

Czytaj dalej...
mgr Jolanta Muszyńska, położna

Zajęcia rozpoczną się 04.10.2021 r. o 17.00. Odbywać się będą  w trybie hybrydowym, tj. stacjonarnie, w Centrum Naukowo-Szkoleniowym im. T. Dąbrowskiego (Agatowa 1 w Warszawie) i online (łączymy się przez Zoom), w cyklu pięciu  3-godzinnych spotkań (od 17.00 do 20.00). 

Czytaj dalej...

Zapraszamy do obejrzenia reportażu tv z udziałem rodziców i pracowników Fundacji WHD.
 

Czytaj dalej...

Zajęcia rozpoczną się 19.07.2021 r. o 17.00. Odbywać się będą  w trybie hybrydowym, tj. stacjonarnie, w Centrum Naukowo-Szkoleniowym im. T. Dąbrowskiego (Agatowa 1 w Warszawie) i online (łączymy się przez Zoom), w cyklu pięciu  3-godzinnych spotkań (od 17.00 do 20.00). 

Czytaj dalej...

Hospicjum perinatalne nie może istnieć bez psychologów. To oni od pierwszych chwil niepomyślnej diagnozy otaczają rodziców nienarodzonego dziecka opieką i towarzyszą im przez okres całej ciąży, a także po jej zakończeniu.

Czytaj dalej...

 „doświadczenie choroby sprawia, że odczuwamy naszą bezradność, a jednocześnie wrodzoną potrzebę drugiego człowieka. (…)"

Czytaj dalej...

W dniach 17.02-1.03.2021 r. odbędą się zajęcia Szkoły Rodzicielstwa przeznaczone dla rodziców, u których nienarodzonych dzieci zdiagnozowano wady serca.

Czytaj dalej...
prof. Jonanna Szymkiewicz-Dangel

O tym jak działają hospicja perinatalne opowiadały prof. Joanna Szymkiewicz- Dangel (założycielką Hospicjum Perinatalnego Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci) oraz psycholog mgr Agnieszka Chmiel- Baranowska.

Czytaj dalej...
Dr Urszula Tataj-Puzyna (Szkoła Rodzicielstwa, wrzesień 2020)

Chętnych prosimy o kontakt telefoniczny z psychologiem Warszawskiego Hospicjum Perinatalnego, Agnieszką Chmiel–Baranowską (515 242 207), do 9 stycznia 2021 r.

Czytaj dalej...
Paulina Kowacka,  psycholog Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci

W ubiegłym tygodniu odbyło się  kolejne spotkanie grupy wsparcia dla rodziców w żałobie po wczesnej stracie dziecka. Z pomocą przyszła nam technologia. 

Czytaj dalej...

Dotarła do nas niezwykle miła wiadomość. Jedna z podopiecznych Warszawskiego Hospicjum Perinatalnego przysłała naszej psycholog, Agnieszce Chmiel-Baranowskiej, sms z informacją, że właśnie przyszedł na świat jej zdrowy synek – 10 punktów w skali Apgar!

Czytaj dalej...

Ze względu na epidemię COVID-19 po raz pierwszy została przeprowadzana w formie e-learningu.

Czytaj dalej...

W dniach 29.02 – 1.03.2020 roku w Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci odbędzie się kolejna edycja Szkoły Rodzicielstwa.

Zajęcia prowadzić będą doświadczeni eksperci neonatologii i pediatrii, dietetyki, położnictwa, fizjoterapii i psychologii.

W programie zaplanowano zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Czytaj dalej...