KRS 0000097123
Articles In English Fundacja WHD na FaceBookuFundacja WHD na YouTubeInstagramissuu.com
Zadzwoń do psychologa: 509 797 324

Szkoła rodzicielstwa

Szkoła rodzicielstwa

Szkoła Rodzicielstwa jest to kilkudniowy kurs dla rodzin będących pod opieką Warszawskiego Hospicjum Perinatalnego.

Zajęcia prowadzą lekarze, położne, fizjoterapeuci, psycholodzy. W ramach kursu odbywają się zarówno wykłady, jak i zajęcia praktyczne. Program jest dostosowany do potrzeb rodziców, u których nienarodzonego dziecka zdiagnozowano chorobę lub wady.

O terminach kolejnych edycji Szkoły Rodzicielstwa informujemy na tej stronie.

Uwaga!

Serdecznie zapraszamy Rodziców na zajęcia szkoły rodzicielstwa, które rozpoczną się 12.04.2021.r.

Szkoła  przeznaczona jest  dla Pań, u których nienarodzonych dzieci stwierdzono nieprawidłowości (wady genetyczne, wady letalne).

Zajęcia dotyczą szeroko rozumianego przygotowania się do porodu (spotkanie z lekarz ginekolog położnik, położną, psycholog, fizjoterapeutką) i przygotowaniu na to wydarzenie domowników. Zaplanowane jest  także spotkanie z neonatolog ze szpitala na Karowej. W trakcie zajęć możliwe będzie aktywne uczestnictwo, zadawanie pytań prelegentom (do czego bardzo zachęcamy).

Z uwagi na sytuację pandemiczną, zajęcia szkoły rodzicielstwa odbywać się będą on line, w cyklu pięciu  3-godzinnych spotkań (od 17.00 do 20.00) w poniedziałki i środy.

Zajęcia szkoły rodzicielstwa są nieodpłatne. Może w niej wziąć udział każda z Pań, nawet jeśli już wcześniej uczestniczyła w innej szkole rodzenia. Serdecznie zapraszamy również ojców.

Zgłoszenia przyjmujemy do 9.04.2021r.

Osoby chętne proszone są o kontakt  mailowy z p. Agnieszką Chmiel-Baranowską: agnieszka.baranowska@hospicjum.waw.pl