Fundacja WHD na FaceBooku Fundacja WHD na YouTube
Zadzwoń do psychologa: 509 797 324

mgr Beata Kopaszewska

Psycholog pracujący w Ginekologiczno-Położnicznym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Ukończyła Kurs Treningu Grupowego w nurcie Gestalt w Krakowie, Studium Podyplomowe z Psychoonkologii Klinicznej na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz Intensywny Kurs z Interwencji Kryzysowej grupy ARCAN, rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Kontakt telefoniczny: 502 624 477

mgr Agnieszka Jankowska-Rachel

Absolwentka UJ, specjalizacja: psycholog kliniczny, psycholog Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.

Ukończyła staż z domowej pediatrycznej opieki paliatywnej. Odbyła pełne szkolenie psychologiczne z zakresu perinatalnej opieki paliatywnej w Warszawskim Hospicjum dla Dzieci oraz Poradni USG Agatowa.

Paweł Zioło

Psycholog w Śląskim Hospicjum Domowym dla Dzieci w Tychach, terapeuta Psychoonkologicznego Programu Simontona i interwent kryzysowy. Współpracuje również z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Czechowicach Dziedzicach, gdzie prowadzi konsultacje psychologiczne dla rodziców oraz diagnozuje dzieci i młodzież.

Od 2004 roku specjalizuje się w pracy z nieuleczalnie chorymi i ich rodzinami, a od 2012 roku prowadzi psychologiczne konsultacje perinatalne. Odbył staż kliniczny w Warszawskim Hospicjum dla Dzieci oraz staż pod kierunkiem Prof. dr hab. n. med. Joanny Szymkiewicz-Dangel w poradni USG Agatowa.

Perinatalne konsultacje psychologiczne dla rodziców, którzy w okresie ciąży dowiedzieli się o tym, że ich dziecko jest nieuleczalnie chore prowadzone są w siedzibie Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci w Tychach, ulica Mikołowska 97.
W celu ustalenia dogodnego dla Państwa terminu spotkania, proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem:  602 642 194.

Psycholog mgr Monika Goriaczko

Jestem dyplomowanym psychoterapeutą, należę do Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich.

W obszarze mojej pracy terapeutycznej znaczne miejsce zajmują spotkania z rodzicami , którzy napotykają trudności związane z nieprawidłowym przebiegiem ciąży lub niepełnosprawnością dziecka. Udzielam również wsparcia mamom, które borykają się z depresją  poporodową.

Prowadzę psychologiczne konsultacje perinatalne oraz  grupę wsparcia  dla osób, które doświadczyły straty dziecka w okresie okołoporodowym.

Spotkania indywidualne są bezpłatne, odbywają się we Wrocławiu w Poradni przy Fundacji Evangelium Vitae, ul. Rydygiera 22-28 oraz na terenie szpitala.

Zgłoszenia przyjmuję na nr telefonu: 508183608

Białystok – Białostockie Hospicjum dla Dzieci

Barbara Kochman

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyła kurs z terapii systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Obecnie w trakcie 4,5 letniego szkolenia psychoterapeutycznego pod kierunkiem dr hab. Andrzeja Cechnickiego.

Ukończyła staż z domowej pediatrycznej opieki paliatywnej. Odbyła szkolenie psychologiczne z zakresu perinatalnej opieki paliatywnej w Warszawskim Hospicjum dla Dzieci oraz Poradni USG Agatowa.

Z Białostockim Hospicjum dla Dzieci związana od 2014 roku, gdzie pracuje z nieuleczalnie chorymi dziećmi i ich rodzinami. Prowadzi psychologiczne konsultacje perinatalne oraz grupę wsparcia  dla osób, które doświadczyły straty dziecka w okresie okołoporodowym.

Perinatalne konsultacje psychologiczne dla rodziców prowadzone są w siedzibie Fundacji Pomóż Im przy ul. Ciołkowskiego 88J.

Kontakt telefoniczny – 603 511 520

Olsztyn – Hospicjum Domowe dla Dzieci Stacja Opieki Caritas w Olsztynie

Elżbieta Dryja

Psycholog, psychoonkolog pracujący w Hospicjum Domowym dla Dzieci Stacja Opieki
Caritas w Olsztynie województwo Warmińsko-Mazurskie.

Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Psychoonkologicznego, Terapii
Poznawczo-behawioralnej.

Ukończyła staż z domowej pediatrycznej opiece paliatywnej i odbyła pełne szkolenie
psychologiczne z zakresu perinatalnej opieki paliatywnej w Warszawskim Hospicjum dla
Dzieci oraz Poradni USG Agatowa.

Perinatalne konsultacje psychologiczne dla rodziców prowadzone są w siedzibie Hospicjum
ul. Kościuszki 86 w Olsztynie.

Kontakt telefoniczny – 663 200 130