Fundacja WHD na FaceBooku Fundacja WHD na YouTube
Zadzwoń do psychologa: 509 797 324

IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa Hospicjów Perinatalnych została odwołana

IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa Hospicjów Perinatalnych została odwołana

Szanowni Państwo,

Z żalem zawiadamiamy, że z powodu małej liczby zgłoszeń IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa Hospicjów Perinatalnych nie odbędzie się.

---

Szanowni Państwo,

Dotychczas otrzymaliśmy zgłoszenia na IV Ogólnopolską Konferencję Naukową Hospicjów Perinatalnych z kilku ośrodków.

Chcielibyśmy być pewni, że każda z osób zaangażowanych w działalność hospicjów perinatalnych będzie miała szansę się zgłosić. W związku z tym przedłużamy termin zgłoszeń do 15.11.2017r.

---

Szanowni Państwo,

W imieniu Zakładu Kardiologii Perinatalnej i Wad Wrodzonych CMKP oraz Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci zapraszamy na IV Ogólnopolska Konferencję Naukową Hospicjów Perinatalnych, która odbędzie się dnia 2.12.2017 r. o godzinie 10:00 w siedzibie Fundacji – ul. Agatowa 10 w Warszawie.

W ostatnim czasie obserwujemy wzrost liczby hospicjów perinatalnych, a co za tym idzie coraz większą liczbę Rodziców nienarodzonych dzieci z niepomyślną diagnozą, objętych prenatalną opieką paliatywną. Wydaje się naturalne, że wraz z rozwojem nowej dziedziny medycyny, mogą pojawiać się różnego rodzaju trudności, jak również nowe wyzwania.

Wychodząc naprzeciw potrzebom, chcielibyśmy, aby tegoroczna konferencja była poświęcona trudnym czy też nowym, medycznym i psychologicznym sytuacjom, z którymi Państwo zmagacie się w Waszej codziennej pracy.

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń i krótkich opisów trudnych przypadków do 31.10.2017 r. na adres psycholog@hospicjum.waw.pl.

Serdecznie dziękujemy za współtworzenie tegorocznej konferencji.

Serdecznie zapraszamy,

Prof. Joanna Szymkiewicz-Dangel wraz z Zespołem